Řazeno podle názvu desky Řazeno podle výrobce Řazeno podle Socketu/Slotu Řazeno podle chipsetu
Ovladače + manuály + BIOSyMotherboard - Mainboard: selected database MB by Slot/Socket, chipset, name and manufacturer ...more link's to BIOS, DRIVERS, MANUALS and other - Tříděná databáze základních desek a ovladačůZasílat INFO o aktualizaci:


Iwill KK266plus Review
The KT133A chipset is still probably the most popular chipset for Socket A processors right now. It has now matured well and with its usage of normal SDRAM, it made upgrading of people from older SDRAM systems pretty easy.
www.planetsavage.net

Boards for Hardware Test
There are some boards in the market being sold as boards for test and diagnostic of hardware problems (the most famous brands are Trinitech, http://www.trinitech.com, and Ultra-X, http://www.ultra-x.com), and our readers frequently ask us to test this kind of board, for them to know if this kind of board really works.
www.hardwaresecrets.com

HighPoint HPT370 RAID IDE ATA100 Controller
The system RAID (Redundant Array of Independent Disks) allow us to use two or more disks as if they were one. This system has advantages both to data security and to greater performance, depending on the configuration used. Some years ago this facility was possible only to servers which used SCSI disks.
www.hardwaresecrets.com

DDR Champion ALi Elevates PC Industry to the Next Level With Unveiling of ALADDiN-P4
With Direct Intel(R) Pentium(R) 4 License, ALADDiN-P4 Introduces Distinguished Features -- DDR 333 and New High-Speed ATA Support
www.amdworld.co.uk

MSI 850 Pro2
I received many emails from PC Hardware readers after my Epox EP-4T2A review. The main objection of our readers was that I didn't compare the Pentium 4 motherboard with another Pentium 4 board.
www.pchardware.ro

Swiftech MCW462 Water-block
The MCW462 water-block shows up at my door and the box is medium sized but only because it packs a lot of insulation so no damage can be done to the block while in transit.
maa.design-tec.net

AMD New CPUs On October
AMD is now expected to release 1.33GHz, 1.4GHz and 1.53GHz Athlon MPs in the first week of October and that week is also likely to be the time for other product launches.
www.vr-zone.com

older...


Základní deska ECS K7S5A a výkonnostní srovnání jednotlivých platforem Socket A
ECS K7S5A je jedna z prvních základních desek na trhu, která je osazená čipovou sadou SiS 735. Tato základní deska umožňuje použití jak SDRAM tak i DDR SDRAM paměťových modulů, čímž se stává pro uživatele velice zajímavou.
www.svethardware.cz

Plány Intelu se základními deskami (27)
Přinášíme zajímavé informace ze serveru The Inquirer, kde byly zveřejněny chystané základní desky firmy Intel pro desktopové procesory Pentium 4.
www.1001.cz

Pentium 4 jako první překonalo 2 GHz
Šampaňské teče rozhodně menším proudem, než když se překonával první gigahertz. Přesto aspoň ceny potěší.
SIS: triumfy výrobce čipových sad Firma SIS chce mít do konce roku na trhu nově prodaných čipových sad pro základní desky podíl 50 procent!
AMD Duron na 1220 MHz
Podařilo se nám bez zvláštního chlazení přetaktovat Duron z 750 na 1220 MHz. Jak na to?
www.zive.cz

RAF'S NEWS
20:32 Morgan na TweakMax
19:57 Recenze a testy
19:56 AMD snížilo ceny procesorů(2)
17:41 ATi Mobility Radeon 7500
17:17 AMD snizilo ceny procesoru
15:13 Hercules Detonator v14.10
13:42 PowerArchiver v7.02.08
09:47 Cenový přehled - 35. týden
08:45 Internet Explorer 6.0
www.rafs.cz

Přidán nový FAQ k desce PC Chips M754lmr (popis revizí, BIOSu, ...)
Přidán nový BIOS pro Abit TH7-II (37)
support.levi.cz

ASUS připraven na chipset i845
Stejně jako ostatní výrobci základních desek, kteří už připravili několik řešení s chipsetem i845 s podporou PC133 SDRAM pamětí určených pro procesory Pentium 4, tak i ASUS také představil dvě desky s tímto chipsetem.
www.cpunews.cz

Další VIA chipset pro Pentia 4
VIA oznámila, že její chipset P4X266 určený pro Pentia 4 a podporující DDR SDRAM bude nejspíše v listopadu následován dalším, s názvem P4M266 s integrovaným grafickým čipem.
www.cpunews.cz

Test chipsetu VIA P4X266
Na těchto stránkách se nedávno objevilo srovnání referenční desky s chipsetem VIA Apollo P4X266 s pamětmi DDR SDRAM s deskami, které používají buď paměti SDRAM, nebo RDRAM.
www.cpunews.cz

starší...

Google
Search WWW Search www.motherboard.cz

TOPlist

robots
driver mainboard


DVD Videomusic.cz
filmy na DVD


Nabídka značkových nožů
Nože-Nůž.com

Notebooky a PDA na ExpertShop.cz
Internetový Obchod
Parfémy - Internetový obchod
www.benchmade.cz
www.coldsteel.cz
www.crkt.cz
www.fallkniven.cz
www.kershaw.cz
www.ka-bar.cz
www.spyderco.cz