Řazeno podle názvu desky Řazeno podle výrobce Řazeno podle Socketu/Slotu Řazeno podle chipsetu


The ECS D6VAA Dual-CPU VIA Powered Motherboard
Double Your Pleasure, Double Your Fun...
HOTHARDWARE

IWill BD133 Motherboard Review
After the initial introduction of the i815, three more variants would eventually surface to claim differing segments of the market.
PCSTATS

Biostar M7VIB ATX Socket A Motherboard Review
Biostar is getting serious about the Athlon market with their new M7VIB based on the VIA KT266 chipset. Let's see if they can challenge for the top spot.
SocketA.com


Dealing with the EPOX 8K7A .
amdworld One of the first issues to crop up was when the printer was plugged in and system refused to switch on .Now a 300w power supply was in use and thoughts remotely reminded me somewhere the demand on DDR specified boards was greater from the power supply.
AMDWORLD

It's Time For DDR:
3 New 760 Athlon Mobos
These brand new boards from DFI, Epox and FIC prove to be fast and reliable. We took a hard look at their features and performance benchmarks.
TOM'S hardware

Motherboard makers to phase out Rambus
Taiwanese motherboard manufacturers are anticipating a quick production ramp of new products for Intel's Pentium 4 PC chip --which could mean more bad news for Rambus.
ZDNET

Asus A7A266 (MAGiK 1) Mainboard Review
Legion Hardware has posted their review of the Asus A7A266 DDR mainboard. They test it against SiS 735 and KT266 reference boards. Let's sneak a peek;
LEGION Hardware

ECS K7VTA3 (KT266) Mainboard Review
By way of amdmb, AMD3D has posted their impressions of the ECS K7VTA3 DDR mainboard. Here's a taste;
AMD3D.com

Tyan S2390B Trinity KT-A (KT133A) Mainboard Review
Active-Hardware examines the Tyan S2390B Trinity KT-A mainboard in their latest review. Here's what they found;
Active hardware

Soyo K7ADA (MAGiK 1) Mainboard Review
AwareMag has posted their impressions of Soyo's K7ADA DDR mainboard. They compare it with Soyo's KVT7A Pro (KT133A) mainboard. Here's a glimpse at their findings;
AwareMag.com

Gigabyte 7VTX (KT266) Mainboard Review
HardCOREware has posted a review of Gigabyte's 7VTX DDR mainboard. Here's what they thought of its stability;
HARDCORWARE

Asus A7V266 (KT266) Mainboard Review [H]ardOCP has posted their evaluation of the Asus A7V266 DDR mainboard. Here's a sample, regarding its chipset;
[H]ardOCP

Výkon procesoru TUALATIN velkým překvapením!
Jak jste si již mohli přečíst v předchozím článku, dostali jsme do redakce k testování sestavu s procesorem Intel Tualatin pracujícím na frekvenci 1.13 GHz.
Svět Hardware

Intel uvádí mobilní PIII - Tualatin Kdo si myslel, že se v "okurkové sezóně" nedočkáme ničeho zajímavého docela se mýlil: záhy se totiž objeví první mikroprocesor vyráběný 0,13µm polovodičovou technologii (o dosud nejvyšší míře integrace) - Pentium III s jádrem Tualatin.
Zive.cz

Nové desky pro Tualain od Solteku
Soltek oznámil, že chystá uvedení dvou nových základních desek určených pro nová 0,13mikronová Pentia III s jádrem Tualatin. Měly by být založeny na chipsetu Intel 815EP
CPUNEWS

Nová deska od MSI s chipsetem nForce
Už i MSI plánuje novou základní desku s velmi zajímavým chipsetem NVIDIA nForce420. Tato deska by měla nést označení MSI MS-6373.


Integrované jádro od S3/VIA bude již brzy
Jak možná víte, firma VIA se chystá v příštím roce používat ve svých čipových sadách nové integrované grafické jádro UltraSavage.
www.1001.cz

Zkušenosti a rady overclockera
AMD K7 THUNDERBIRD AXIA 1333C@1400, 1466, 1533, 1600, 1620, 1656 MHZ ... a další úspěchy při přetaktování.
techbox

Jak se vyvíjí kauza - násobič u MSI?
Jak se vyvíjí naše zjišťování ohledně chybné funkce násobiče základních desek MSI? Zde si můžete přečíst můj e-mailový rozhovor s oficiálním zastoupením firmy MSI v ČR...
www.pretaktovani.cz

VIA P4X266 levne reseni pro Pentium 4
Cim blize je den zacatku prodeje chipsetu P4X266 pro Pentium4 od VIA technologies s podporou DDR pameti, tim vice se VIA snazi zlakat vyrobce zakladnich desek k podpore tohoto chipsetu.
Raf's Hardware

Asus i MSI mají „nové“ desky s čipsetem i850
Druhá generace základních desek s čipovou sadou i850 bude o něco levnější.
Světhardware

Red Hot Chilli... MSI K7T Turbo Dnes jsme vám v naši kuchyni uvařili něco obzvlášť pikantního. Pokud máte rádi pikantní červené papričky nebo pořádně krvavý steak s pálivým chillies je to právě něco pro vás. Na dnešním menu je ďábelsky rudá základní deska MSI K7T Turbo Limited Editon s čipovou sadou KT133A pro procesory AMD Athlon a Duron...
PC Tuning

MicroStar K7T266 Pro/R (MS-6380) aneb jak na DDR SDRAM Raf's Hardware

Abit SA6PR a FSB 180 MHz
O kvalitách základních desek Abit nás již po několikáté přesvědčil Paolo. Tentokrát se mu podařilo dostat až na neuvěřitelných FSB 180 MHz s procesorem Intel PIII 800EB. Použit byl oblíbený motherboard SA6PR. Podívejte se zejména na výsledky propustnosti pamětí v benchmarcích HWiNFO32 a Sisoft Sandra 2001.
overclocking.cz

Detaily o nové duální desce
Obdrželi jsme několik informací o nové duální Socket A základní desce od firmy TYAN.
1001.cz

MS-6340M
Stavíte si "mini" počítač? Tak si pořiďte "mini" základní desku. Základní deska MS-6340M je opravdu malá, přesto se toho na ní vešlo opravdu mnoho.
PC Svět

Problém desek MSI.
Základní desky od firmy MSI s chipsetem KT133 a KT133A jsou sice velmi oblíbené a kupované, ale mají jeden velký problém. Sám jsem se prakticky setkal se čtyřmi těmito deskami a tři z nich měly stejnou chybu...
www.pretaktovani.cz

Upclose : Čipové sady pro základní desky
V sérii Upclose se po vyčerpávající definici procesorů vrhám na čipové sady pro základní desky. V první části se podíváme na čipsety firmy VIA tech.
PCZONE

DVD Videomusic.cz
filmy na DVD


Nabídka značkových nožů
Nože-Nůž.com

Notebooky a PDA na ExpertShop.cz
Internetový Obchod
Parfémy - Internetový obchod
www.benchmade.cz
www.coldsteel.cz
www.crkt.cz
www.fallkniven.cz
www.kershaw.cz
www.ka-bar.cz
www.spyderco.cz